{ book-now }
Hotel CUBE
Křemencova 164/18
110 00 Praha 1
Česká republika
Jazyk
1.jpg
Rezervovat
Komfort a moderní design

Pokoje

Komfort a moderní design

Superior

Superior

Moderní elegantní pokoje o velikosti 25m2 jsou promyšlené do posledního detailu. Postele jsou vybaveny kvalitními matracemi, antialergenními polštáři a přikrývkami. Součástí každého pokoje je také psací stůl umožňující pohodlnou práci s laptopem. V moderní designové koupelně je k dispozici sprchový kout a toaleta. Je vybavená fénem, luxusními toaletními potřebami a kosmetickým zrcátkem.  

V pokoji je k dispozici kapslový kávovar L'OR Espresso a láhev perlivé a neperlivé vody zdarma.

Superior pokoj s terasou

Superior pokoj s terasou

Moderní elegantní pokoje s terasou o velikosti 25m2 jsou promyšlené do posledního detailu. Postele jsou vybaveny kvalitními matracemi, antialergenními polštáři a přikrývkami. Součástí každého pokoje je také psací stůl umožňující pohodlnou práci s laptopem. V moderní designové koupelně je 
k dispozici sprchový kout a toaleta. Je vybavená fénem, luxusními toaletními potřebami 
a kosmetickým zrcátkem.  

V pokoji je k dispozici kapslový kávovar L'OR Espresso a láhev perlivé a neperlivé vody zdarma.

Superior suite

 Superior suite

Designové suity o velikosti 35m2 se skládají ze dvou místností - ložnice a obývacího pokoje. Samostatná ložnice je vybavena televizí a velkou postelí s kvalitními matracemi, antialergenními polštáři a přikrývkami. Součástí obývacího pokoje je kromě pohodlné rozkládací pohovky také psací stůl umožňující komfortní práci s laptopem. Prostorná předsíň s velkou šatní skříní nabízí dostatek prostoru pro uložení osobních věcí a oděvů. Moderní designová koupelna disponuje vanou nebo sprchou a toaletou. Je vybavena fénem, luxusními toaletními potřebami a kosmetickým zrcátkem.  

V pokoji je k dispozici kapslový kávovar L'OR Espresso a láhev perlivé a neperlivé vody zdarma.

Deluxe mezonet suite

Deluxe mezonet suite

Luxusní mezonetový suite o velikosti 60m2 poskytuje veškerý komfort a nabízí překrásný výhled na pražské památky. Samostatná ložnice je vybavena televizí a velkou postelí s kvalitními matracemi, antialergenními polštáři a přikrývkami. Součástí prostorného obývacího pokoje je pohodlná rozkládací pohovka, psací stůl a další televize. Moderní designová koupelna disponuje sprchou a toaletou. Je vybavená fénem, luxusními toaletními potřebami a kosmetickým zrcátkem.

V mezonetovém suitu je k dispozici kapslový kávovar L'OR Espresso a láhev perlivé a neperlivé vody zdarma.

Deluxe apartment

Deluxe apartment

Kompletně vybavený luxusní apartmán o velikosti 98m2 poskytuje veškerý komfort a nabízí unikátní výhled na pražské památky ze své prostorné terasy. Samostatná ložnice je vybavena televizí a velkou postelí s kvalitními matracemi, antialergenními polštáři a přikrývkami. Součástí prostorného obývacího pokoje je kuchyňská linka, pohodlná rozkládací pohovka, psací stůl a další televize. Moderní designová koupelna disponuje designovou vanou a toaletou. Je vybavená fénem, luxusními toaletními potřebami a kosmetickým zrcátkem.

V apartmánu je k dispozici kapslový kávovar L'OR Espresso a láhev perlivé a neperlivé vody zdarma.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací a nastavení